Navigatie:
Wie zijn wij?  |  Infrastructuur  |  Kantooruren  |  CAO's  |  Risktrainer  |  Eindejaarspremie  |  Bijkomende vergoedingen  |  Diversiteit  |  Premie voor je Eerste Job ------------------------------------------------------------------

U bevind zicht hier :
HomeNL>Over ons>Wie zijn wij?
------------------------------------------------------------------

Vermeulen Jef
Voorzitter FBZ/FSE
jef.vermeulen@coiffure.org

Coigné Stéphane
UBK/UCB
stephane.coigne@coiffure.org

Dumont Patrick

UBK/UCB

imagin-hair@skynet.be

 

Boeckx John
BESKO

voorzitter@besko.be

Salembier Nadine
UNEB

administration@uneb-nube.be 

Van De Vyvere Dick
Fitness.be

dick@hhfit.be

De Rijck Theo

Ondervoorzitter FBZ/FSE  
t.derijck@acv-csc.be

Cibej Klavdija

ABVV-FGTB

klavdija.cibej@accg.be


Laurent François
ACV-CSC

f.laurent@acv-csc.be 

Erik Decoo
ACLVB-CGSLB
erik.decoo@aclvb.be 

De beheerraad van het Fonds voor Bestaanszekerheid voor het Paritair Comité 314 bestaat uit :